Правда и ложь о Катыни
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Правда и ложь о Катыни

Форум против фальсификаций катынского дела
 
ФорумПорталГалереяПоискПоследние изображенияРегистрацияВход

 

 Nr 2249 Wyszkowski?(Wierzchowski)

Перейти вниз 
АвторСообщение
Вячеслав Сачков

Вячеслав Сачков


Количество сообщений : 4350
Localisation : Москва / Троицк
Дата регистрации : 2009-05-26

Nr 2249 Wyszkowski?(Wierzchowski) Empty
СообщениеТема: Nr 2249 Wyszkowski?(Wierzchowski)   Nr 2249 Wyszkowski?(Wierzchowski) Icon_minitimeСр Июн 04, 2014 9:28 pm

14.04.2013 r.


Proszę o uzupełnienie niemieckiej listy oficerów zamordowanych w Katyniu. Nr 2249 Wyszkowski?(Wierzchowski). Jest to nazwisko Wiktor Wyszkowski vel Wierzchowski. Myślałem, że władze nie będą miały problemów z jego identyfikacją. Przecież jest jego teczka w archiwum Wojskowym. Rozpoczynam procedurę o jego identyfikację. Nie posiada on w Polsce potomka. Jedyny syn jest w USA bardzo chory. Oddzielnym e-mailem wyślę Panu zdjęcia, akty urodzenia, ślubu. Za nim to załatwię oficjalnie proszę o umieszczenie go w wykazie zamordowanych w Katyniu. Poza Niemcami prawdopodobnie zidentyfikował go również brat szwagra kolarz, olimpijczyk Stanisław Kłosowicz, który był członkiem komisji w 1943r. Niemcy doskonale wiedzieli, że Stanisław Kłosowicz to rodzina z Wiktorem. Żona Wiktora - Zofia zd.Król mieszkała w tym samym domu co brat Stanisława -Roman Kłosowicz który ożenił z siostrą Zosi - Marią zd.Król. Ostatni raz rodzina widziała go w sierpniu 1939r kiedy moja mama Stefania Demianiuk wtedy Druszcz, Zofia odprowadzały Wiktora na dworzec Łódź Fabryczna. Dostał powołanie. Moja mama to córka Kazimiery zd.Król (po mężu Druszcz)- siostra Zosi i Marysi.

inf. Wiesław Demianiuk.

http://www.stankiewicze.com/index.php?kat=35&sub=635
Вернуться к началу Перейти вниз
http://libelli.ru
 
Nr 2249 Wyszkowski?(Wierzchowski)
Вернуться к началу 
Страница 1 из 1

Права доступа к этому форуму:Вы не можете отвечать на сообщения
Правда и ложь о Катыни :: Для начала :: Общий форум :: Документы :: Документы Третьего Рейха-
Перейти: